Dji agrs t10

Najnowszy dron do oprysków z wydajnością pokrycia do 6 hektarów w godzinę. Poznaj model DJI T10.

dron opryskowy dji agras t10

Wyposażony w zbiornik o pojemności 10 litrów, dron rolniczy DJI Agras T10 może opryskać około 6 hektarów w ciągu godziny. Składana konstrukcja i kompaktowy rozmiar sprawiają, że drona można w łatwy sposób transportować co przekłada się na wygodę pracy. Akumulatory oraz zbiornik mogą być w łatwy i szybki sposób wymienione co znacznie poprawia wydajność uzupełniania i przygotowania do ponownego lotu. T10 jest wyposażony w moduł RTK, który pozwala na bardzo precyzyjne loty, a sferyczny radar zapewnia bezpieczeństwo w zakresie wykrywania przeszkód takich jak słupy czy drzewa.

Najważniejsze cechy T10:

Szacowanie rozwoju roślin z drona

10-litrowy zbiornik

Największa pojemność na rynku. Przepływ do 8 litrów na minutę pozwala gwarantuje wydajną pracę. Zbiornik na płyn można szybko zamienić na rozsiewacz nawozów.

Szacowanie rozwoju roślin z drona

System siewu 3.0

Zbiornik na płyn można w szybki sposób zamienić na Spreading System 3.0 – dedykowane akcesorium pozwalające na rozrzucanie nawozów lub siew z drona.

Szacowanie rozwoju roślin z drona

Smart Controller 3.0

Dedykowany kontroler z wbudowanym 5’5 calowym ekranem – pozwala na pracę do 4 godzin bez ładowania.

16 pomp do oprysku

Agras T30 wyposażony jest w 16 dysz oraz 2 pompy tłokowe do zapewnienia najwydajniejszego oprysku na rynku.

IP67 - skuteczna ochrona przed wodą

Agras T30 jest odporny na wodę, kurz, pył, chemikalia i inne zanieczysczenia. Dron posiada stopień ochrony IP67 co skutecznie chroni drona przed uszkodzeniami.

Dwie kamery PFV + Radar

Dron T30 posiada 2 kamery FPV oraz system radarowy. Dodatkowe oświetlenie pozwala na oprysk w nocy.

Najszerszy oprysk przy jednym locie

Szerokość oprysku w DJI T30 wynosi do 9 metrów co pozwala na wydajne opryski na dużych terenach.

Najwydajniejsze akumulatory na rynku

Akumulator T30 o pojemnośći 28 000 mAh pozwala 7.8 minutowy lot (przy masie startowej 66.5 kg).

2 akumulatory = Cały dzień latnia

Rekordowy czas ładowania bez konieczności ochładzania akumulatorów. Baterię naładujemy w ciągu około 10 minut, dedykowaną 7200W ładowarką.

Z możliwością udźwigu do 30 litrów cieczy, dron rolniczy Agras T30 ustala skuteczność ochrony roślin na nowym poziomie. Modułowa konstrukcja pomaga sprostać wyzwaniu jakim jest opryskiwania drzew owocowych.

Agras T30 pozwala na pokrycie do 16 hektarów w ciągu godzinnego lotu. Oznacza to zwiększenie wydajności o 33% względem modelu T20. Prędkość oprysku wynosi do 8 litrów na minutę, a szerokość maksymalna oprysku sięga 9 metrów. Ramiona drona T30 mogą być ustawione pod kątem 45 stopni co pozwala na lepsze dostarczanie oprysku wgłąb roślin.

Pełna ochrona IP67, precyzyjne naloty dzięki RTK, podgląd możliwy dzięki 2 kamerom FPV oraz sferyczny system radarowy gwaranuje bezpieczeństwo wykonywanych lotów na najwyższym poziomie.

Pozostałe drony opryskowe

Agras T10

Najmniejszy i najlższejszy dron opryskowy z serii AGRAS. Zbiornik o pojemności 10 litrów do mniejszych powierzchni.

Zapytaj o cenę wdrożenia

Agras T20

Dron opryskowy z 20 litrowym zbiornikiem. Wysokowydajny sprzęt do oprysku z powietrza.

Zapytaj o cenę wdrożenia

Agras T30

Najwydajniejszy model na rynku. Opryskiwanie i sianie jednym modelem. Dostępny jedynie na zamówienie.

Zapytaj o cenę wdrożenia

Oprysk z powietrza

Drony opryskowe dji agras

Drony rolnicze z serii DJI Agras to modele przeznaczone do wykonywania precyzyjnych oprysków z powietrza oraz przeprowadzania operacji siewu.

W ofercie dostępne są 3 modele, przeznaczone dla małych, średnich i dużych gospodarstw.

Drony Agras można zaprogramować do automatycznego lotu i oprysku tylko w miejsach gdzie jest konieczne co ogranicza koszty stosowania nawozów. Nowoczesny system zasilania pozwala na pracę przez cały dzień bez konieczności korzystania z wielu akumulatorów.

 

Wydajność drona

W zależności od modelu zbiornik na ciecz ma pojemność: 10l, 20l lub 30l, który można szybko i łatwo zastąpić elementem pozwalającym na rozsiewanie czy nawożenie granulatem. W ciągu jednego dnia można opryskać powierzchnie od kilku do kilkudziesięciu hektarów.

Kompatybilność

Drony opryskowe DJI Agras są tylko jednym z elementów jakim jest gotowy system do zastosowania dronów w rolnictwie. Aby w 100% wykorzystać potencjał dronów, należy wdrożyć i zitegrować drony z kamerami multispektralnymi z oprogramowaniem do analizy zdjęć oraz przekazywać najważniejsze informacje o miejscach do oprysku do drona Agras. Tylko pełne wdrożenie da oczekiwany rezultat.

Kompleksowa oferta

Aby w pełni wykorzystać wydajność drona opryskowego oraz jego wszystkie możliwości, naloty należy wykonywać na podstawie map rozwoju roślin. W tym celu wymagany jest nalot dronem z kamerą multispektralną oraz dedykowane oprogramowanie do analizy zdjęć.

Chcesz otrzymać kompleksową ofertę? Skontaktuj się z nami. 

Zadzwoń po więcej informacji: 668 423 647

Napisz do nas:

Zadaj nam dowolne pytanie na temat wykorzystania dronów w rolnictwie. Z przyjemnością odpowiemy.

Szkolimy pilotów dronów jak wykorzystywać drony rolnicze, oferujemy usługi rolnicze z drona, organizujemy prelekcje, wykłady oraz warsztaty z zastosowań dronów w rolnictwie. Możesz u nas również zamówić wdrożenie dronów do gospodarstwa oraz kupić drony rolnicze DJI.

Formularz kontaktowy: